Nadace ČEZ podpořila částkou 51 221 Kč projekt Pohyb 1P

04.02.2016

Součástí programu Festivalu Sportu v roce 2015 bylo i Oranžové kolo Nadace ČEZ. Charitativní akce Nadace ČEZ Pomáhej pohybem totiž veřejnosti umožňuje, aby vlastním fyzickým úsilím přispěli na dobrou věc. Stačí sednout na speciálně upravené kolo a v daném časovém úseku ujet co nejvíce „pomyslných“ metrů.
Nadace ČEZ podpořila částkou 51 221 Kč projekt Pohyb 1P

Součástí programu Festivalu Sportu v roce 2015 bylo i Oranžové kolo Nadace ČEZ. Charitativní akce Nadace ČEZ Pomáhej pohybem totiž veřejnosti umožňuje, aby vlastním fyzickým úsilím přispěla na dobrou věc. Stačí sednout na speciálně upravené kolo a v daném časovém úseku ujet co nejvíce „pomyslných“ metrů.

 

Našlapané metry se následně převedou na peníze, které jsou věnované vybraným neziskovým organizacím. Jednou z nich byla při Festivalu Sportu i Nadace sportující mládeže a všichni návštěvníci festivalu tak měli jedinečnou příležitost přispět na realizaci projektu Pohyb 1P, který se zaměřuje na zjišťování pohybových dovedností dětí v předškolním věku a který zároveň děti nenásilnou a zábavnou formou vede k zájmu o pohyb a sport.

 

Vyšlapaná částka ve výši 51 221 Kč bude využita na zajištění akcí Pohyb 1P ve vybraných školkách na jaře roku 2016.

 

Nadaci ČEZ děkujeme za podporu.